face
İnci Mum

Ödeme

Sipariş ödemelerinizi Kredi/Banka Kartı yada Havale/EFT yöntemiyle yapabilirsiniz.

Kredi/Banka Kartı ile yapılan ödemeler anlaşmalı kurumumuz iyzico güvencesi altındadır ve iyzico ile yapılmaktadır. Anlaşmalı bankalara ait Kredi/Banka Kartı ile yapılan ödemelerde Peşin Ödeme komisyon oranı %0 iken Taksitli seçeneklerde komisyon oranları değişiklik gösterebilmektedir.

iyzico

Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerde aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz.

Belirtilen tutarı sipariş sonrası gönderilen emailde yada hesap bilgilerimiz sayfasında belirtilen hesap numaralarından birine göndermeniz yeterlidir. ALICI (Hesap Sahibi) kısmına Kadriye DEMİRBİLEK, açıklama kısmına Sipariş Numarasını yazmanız gerekmektedir.

Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirimi sayfası aracılığıyla tarafımıza bilgi veriniz.

Siparişi takip eden 24 saat içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Teslimat

Kredi/Banka Kartı yada Havale/EFT yoluyla yapmış olduğunuz sipariş ödemelerinizde;

Ödemesi tarafımızca teyit edilen siparişleriniz, en geç 5(beş) – 7(yedi) iş günü içerisinde kargoya verilir.

300 ₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir, sepet ve ödeme esnasında lütfen Gönderim kısmında Ücretsiz Kargo seçeneğini işaretlemeyi unutmayınız.

300 ₺ altı siparişlerinizde kargo müşteriye aittir.

Cuma günleri saat 18:00 ‘den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden Pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

Menü