Hakkımızda

"Her türlü ihtiyacınız için geniş bir ürün yelpazesi sunan portföyümüzde mutlaka size uygun bir inci mum vardır."

Hoşgeldiniz

İnci Mum olarak, 2000 yılından itibaren geniş bir ürün yelpazesinde mum imalatı yapmaktayız. İmalathanemizde konusunda uzman personelimizin yanı sıra kalite politikamız gereği, ürünlerimizin oluşumunda birinci sınıf mum kalıpları ve hammadde kullanılmakta olup mum fitillerimiz özel olarak yurt dışından getirtilmektedir.

Ayrıca müşterilerimizle yapmakta olduğumuz çalışmalar doğrultusunda talebe göre özel günler için mumlar da üretilmektedir. Hizmet verdiğimiz sektörler arasında; İstanbul içi ve dışı çeşitli lüks oteller, restaurantlar, gece kulüpleri, mağazalar ve organizasyonlar yer almaktadır. Çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulundurup daima daha ileriye gitmeyi hedeflemekteyiz.

Saygılarımızla.
Kadriye DEMİRBİLEK
İnci Mum

inci mum Kadriye Demirbilek
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Menü